Aktualności

25.04.2012 O G Ł O S Z E N I E

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszuna podstawie art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 15 kw... »

28.03.2012 OGŁOSZENIE. PRZESUNIECIE TERMINU,UNIEWAŻNIENIE

  Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu na podstawie art. 26 ust. 1 ustawy z dnia ... »

13.03.2012 O G Ł O S Z E N I E

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszuna podstawie art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 15 kw... »

01.03.2012 Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu pilnie zatrudni magistra farmacji do pracy w Aptece szpitalnej.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu pilnie zatrudni magistra farmacji do pracy w A... »

wyświetl wszystkie »

Lekarze

Gwiazdy

Znajdujesz się w :: Aktualności

02.11.2011  Ogłoszenie, Odpowiedź na zapytania z dnia 7.11.2011, z dnia 14.11.2011, z dnia 16.11.2011 z dnia 18.11.2011, ROZSTRZYGNIECIE KONKURSU, Przesunięcie terminu,UNIEWAŻNIENIE 21.11.2011.ROZSTRZYGNIECIE 28.11.2011

 

O G Ł O S Z E N I E

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

na podstawie art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r.
 o działalności leczniczej(Dz. U. z 2011 r. Nr 112, poz. 654.)

oraz w związku z Zarządzeniem Dyrektora nr 171/2011 z dnia 28 października 2011r. w sprawie: powołania Komisji konkursowej w celu przeprowadzenia konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie zgodnym z ogłoszeniem

 

ogłasza konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez podmioty lecznicze w zakresie:

 

1)       wykonywania badań diagnostyki genetycznej i molekularnej metodą PCR (Pakiet 1)

2)       badań laboratoryjnych (Pakiet 2)

3)       badań prenatalnych (Pakiet 3)

4)       badań immunohistopatologicznych – przeciwciała wraz z oceną (wykonywanie preparatu (Pakiet 4)

5)       badań echa serca i konsultacji kardiologicznych (Pakiet 5)

6)       badań w kierunku toksyny botulinowej (Pakiet 6)

7)       badań laboratoryjnych (reumatologiczne) (Pakiet 7)

8)       badań echokardiograficznych przezklatkowych, badań inhibitora oraz konsultacji kardiologicznych, okulistycznych, hematologicznych (Pakiet 8)

9)       konsultacji histopatologicznych, badań immunohistochemicznych: oznaczenia markerów, biopsja pod kontrolą KT (Pakiet 9)

10)   densytometrii, kapilaroskopii, scyntygrafii, badań endokrynologicznych, dermatologicznych, naświetlania UV (Pakiet 10)

 

dla szacunkowej liczby osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych  do świadczeń w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu  wynoszącej 3.395,78 tys.

 

 

W Dziale Organizacyjnym i Nadzoru Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu, ul. Poznańska 79 (pokój 21), począwszy od dnia ukazania się ogłoszenia, w dniach roboczych w godz. 8:00 do 14:00 można otrzymać: treść niniejszego ogłoszenia oraz  „Warunki konkursu ofert”

 

„Warunki konkursu ofert” wraz z treścią ogłoszenia można również pobrać ze strony internetowej Szpitala: www.szpital.kalisz.pl Ogłoszenie zamieszczono również na tablicy ogłoszeń Dyrekcji.

 

„Warunki konkursu ofert” określają w szczególności: kryteria oceny ofert, warunki wymagane od Przyjmujących zamówienie, projekty umów oraz formularze ofertowe.

 

Oferty należy składać w Kancelarii Szpitala do godz. 09:00 do dnia:

 

a)       dla pakietów 1 i 4-10 do dnia 18 listopada 2011 r. do godz. 09.00

b)       dla pakietów 2 i 3 do dnia 9 listopada 2011 r. do godz. 09.00

 

w zamkniętych kopertach z napisem odpowiednio: „Konkurs ofert – udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie….

 

Otwarcie ofert nastąpi odpowiednio w dniu

 

a)       dla pakietów 1 i 4-10: 21 listopada 2011 r. godz. 09.30

b)       dla pakietów 2 i 3: dnia 10 listopada 2011 r. godz. 09.30

 

w sali konferencyjnej Szpitala

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w terminie do dnia

 

a)       dla pakietów 1 i 4-10: do dnia 28 listopada 2011 r.

b)       dla pakietów 2 i 3: do dnia 15 listopada 2011 r.

 

Rozstrzygnięcie zostanie wywieszone na tablicy ogłoszeń Dyrekcji oraz podane do wiadomości na stronie internetowej Szpitala www.szpital.kalisz.pl

 

Ustala się termin związania oferenta złożoną przez niego ofertą na okres 30 dni od upływu terminu składania

 ofert.

 

Umowy zawarte zostaną na następujący okres:

 

a)       dla pakietów 1 i 4-10:                01.01.2012-31.12.2012

b)       dla pakietów 2 i 3:                     23.11.2011-31.12.2012

 

Zastrzega się prawo do odwołania konkursu oraz przesunięcia terminu składania ofert bez podania przyczyny.

 

Oferentom przysługują środki odwoławcze na zasadach określonych w art. 153 i 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2008r. nr 164, poz. 1027 z późn. zm.)

WARUNKI  KONKURSU ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE KONKURS OFERT NA SWIADCZENIA ZDROWOTNE 2011 - KONKURS K11


ZAPYTANIE

 Kalisz, dnia 7 listopada 2011 roku       NO / 076 / 724 11

                                                                                                   Przyjmujący zamówienie       

dot. konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez podmioty lecznicze

       w zakresie badań diagnostycznych oraz konsultacji specjalistycznych znak: K-11/2011

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, odpowiadając na poniższe zapytanie, informuje:

„Udzielający zamówienia w pakiecie 3 w uwagach podał: wyszczególnione badania oferent wykonuje na aparacie Kryptor firmy Brahms zgodnie z zaleceniami fundacji FMF. Pytamy dlaczego oferent dopuścił jedynie ten aparat. Według fundacji FMF dopuszczone są następujące aparaty:

a)      Kryptor firmy Brahms

b)      Manual Delfia, Auto Delfa, Delfia Express firmy Perkinelmer

c)      Elecsys Cobas firmy Roche.”

 

Odpowiedź:

Udzielający zamówienia dopuszcza wykonywanie badań prenatalnych (Pakiet 3) na wszystkich w/w aparatach, zgodnie z zaleceniami fundacji FMF.

ZAPYTANIE

Kalisz, dnia 15 listopada 2011 roku                          NO / 076 / 747 / 11

                                                                                                Przyjmujący zamówienie

dot. konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez podmioty lecznicze

       w zakresie badań diagnostycznych oraz konsultacji specjalistycznych znak: K-11/2011

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu informuje, iż w dniu 14.11.2011 do Udzielającego zamówienie wpłynęło następujące zapytanie:

„Czy jest możliwe wykluczenie z pakietu nr 9 pozycji nr 1 – Biopsja pod kontrolą KT (pobieranie materiału)?

Uzasadnienie:

Trudno określić czy autor miał na myśli skierowanie do Państwa placówki wyspecjalizowanego personelu, który miałby pobierać u Państwa ten materiał? Czy też przewiezienie pacjenta  na pobranie materiału do tego badania do innej placówki medycznej, wyposażonej w KT i pobranie materiału? Trudno wyobrazić sobie, że pracownie histopatologiczne pobierają ten materiał we własnym zakresie. Uwzględnienie tego badania w tym pakiecie  mocno ogranicza katalog potencjalnych oferentów uniemożliwiając dopuszczenie niezależnych, renomowanych pracowni histopatologicznych.

Odpowiedź:

Udzielający zamówienia nie wyraża zgody na wydzielenie z pakietu 9 pozycji nr 1. Wymagany zakres świadczeń uwzględniony w pakiecie 9 wynika z przyjętej organizacji pracy tych oddziałów na rzecz których wykonywane są badania zawarte w danym pakiecie.

 

Kalisz, dnia 15 listopada 2011 roku

 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OFERT    dla pakietów 2 i 3

 

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

na podstawie art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej
(Dz. U. z 2011 r. Nr 112, poz. 654.) oraz w związku z ogłoszeniem konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych znak: K-11/2011

 

informuje o przyjęciu ofert w następujących zakresach:

 

L.p.

 

Nazwa Oferenta

Zakres

1.   

DIAGNOSTYKA Sp. z o.o.,
ul. Weigla 12, 53-114 Wrocław

badania laboratoryjne (Pakiet 2)

2.   

SYNEVO POLSKA Sp. z o.o.,
ul. Dzika 4, 00-194 Warszawa

badania prenatalne (Pakiet 3)

 

 

Oferty wskazanych wyżej oferentów spełniają wymogi formalne określone przez Udzielającego zamówienia w „Warunkach konkursu ofert”.

 

Określone w ofertach kwoty należności za udzielanie świadczeń zdrowotnych, mieszczą się
w kwotach jakie Udzielający zamówienia zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

 

Oferentom przysługują środki odwoławcze na zasadach określonych w art. 153 i 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2008 r. nr 164, poz. 1027 z późn. zm.).

ZAPYTANIE

Kalisz, dnia 16 listopada 2011 roku        NO / 076 / 752 / 11

                                                                                                 Przyjmujący zamówienie

dot. konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez podmioty lecznicze

       w zakresie badań diagnostycznych oraz konsultacji specjalistycznych znak: K-11/2011

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu informuje, iż w dniu 16.11.2011 do Udzielającego zamówienie wpłynęło następujące zapytanie:

1.      Zamawiający w Pakiecie 1 Onkologia Molekularna podał badanie HPV, prosimy o określenie ile genotypów zawiera badanie wymienione przez zamawiającego.

2.      Zamawiający w Pakiecie 1 Diagnostyka Chorób Genetycznych podał badanie Hemochromatoza, prosimy o określenie ile mutacji zawiera badanie wymienione przez zamawiającego.

3.      Zamawiający w Pakiecie 1 Onkologia Molekularna podał badanie BRCA1, prosimy o określenie ile mutacji zawiera badanie wymienione przez zamawiającego.

 

Odpowiedź:

Ad. 1 Udzielający zamówienia wymaga 14 genotypów.

Ad.2 Udzielający zamówienia wymaga 2 mutacje.

Ad.3 Udzielający zamówienia wymaga  3 mutacje.

 

Kalisz, dnia 17 listopada 2011 roku          NO / 076 / 759 / 11

DIAGNOSTYKA Sp. z o.o.

ul. Weigla 12

53-114 Wrocław

fax: 071 370 90 03

 

            W związku z odstąpieniem od podpisania umowy w zakresie pakietu nr 3 przez oferenta SYNEVO Sp. z o.o. oraz działając na podstawie art. 151 ust.1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2008 r. Nr 164, poz. 1027, z późn. zm.) informuję, że Państwa oferta na udzielanie świadczeń zdrowotnych (postępowanie znak: K-11/2011) w zakresie:

badań diagnostycznych (Pakiet 3), została przyjęta jako oferta najkorzystniejsza pod względem finansowym oraz spełniająca warunki określone w „Warunkach konkursu ofert”.

Umowa o udzielenie zamówienia na w/w świadczenia zdrowotne zostanie zawarta na okres wskazany w ogłoszeniu o konkursie ofert.

 

Kalisz, dnia 18 listopada 2011 roku               NO / 076 / 763 / 11

                                                                                                   Przyjmujący zamówienie

                                                                          

dot. konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez podmioty lecznicze

       w zakresie badań diagnostycznych oraz konsultacji specjalistycznych znak: K-11/2011

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu przesuwa termin składania ofert w zakresie pakietów 1 i 4-10 do dnia 18 listopada do godz. 14.00.

Przewodniczący Komisji Konkursowej

Paweł Gawroński

 

Kalisz, dnia 18 listopada 2011 roku     NO / 076 / 765 / 11

                                                                                                    Przyjmujący zamówienie

 

dot. konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez podmioty lecznicze

       w zakresie badań diagnostycznych oraz konsultacji specjalistycznych znak: K-11/2011

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu informuje, iż w dniu 17.11.2011 do Udzielającego zamówienie wpłynęło następujące zapytanie:

1.      Zamawiający w Pakiecie 1 Diagnostyka chorób genetycznych podał badanie Choroba Alzheimera, prosimy o określenie jakie mutacje zawiera badanie wymienione przez Zamawiającego

2.      Zamawiający w Pakiecie 1 Diagnostyka Chorób Genetycznych podał badanie Choroba Parkinsona, prosimy o określenie jakie mutacje zawiera badanie wymienione przez zamawiającego.

 

Odpowiedź:

Ad. 1 Udzielający zamówienia wymaga typowania  genu Apo-E.

Ad.2 Udzielający zamówienia wymaga 2 mutacje: A 939G, T 1101C.

 

 Kalisz, dnia 21 listopada 2011 roku     NO / 076 / 772 / 11

 

                                                                                                   Przyjmujący zamówienie

 

dot. konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez podmioty lecznicze

       w zakresie badań diagnostycznych oraz konsultacji specjalistycznych znak: K-11/2011

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu informuje, iż w związku z brakiem wpływu do Udzielającego zamówienie do dnia 18.11.2011 do godz. 14.00 ofert w zakresie:

4)      badań immunohistopatologicznych – przeciwciała wraz z oceną (wykonywanie preparatu (Pakiet 4)

5)      badań echa serca i konsultacji kardiologicznych (Pakiet 5)

6)      badań w kierunku toksyny botulinowej (Pakiet 6)

7)      badań laboratoryjnych (reumatologiczne) (Pakiet 7)

8)      badań echokardiograficznych przezklatkowych, badań inhibitora oraz konsultacji kardiologicznych, okulistycznych, hematologicznych (Pakiet 8)

9)      konsultacji histopatologicznych, badań immunohistochemicznych: oznaczenia markerów, biopsja pod kontrolą KT (Pakiet 9)

 

unieważnia na podstawie art. 151 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r.
o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych postępowanie K-11/2011 w wyżej wymienionych zakresach.

 

                                                               Przewodniczący Komisji Konkursowej

                                                                         Paweł Gawroński

 

Kalisz, dnia 28 listopada 2011 roku

 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OFERT

dla pakietów 1 i 4-10

 

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

na podstawie art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej
(Dz. U. z 2011 r. Nr 112, poz. 654.) oraz w związku z ogłoszeniem konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych znak: K-11/2011

informuje o przyjęciu ofert w następujących zakresach:

 

L.p.

 

Nazwa Oferenta

Zakres

1.   

REX COMPANY S.A., ul. Robotnicza 32, 53-608 Wrocław

wykonywanie badań diagnostyki genetycznej i molekularnej metodą PCR (Pakiet 1)

2.   

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu,
ul. Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań

densytometria, kapilaroskopia, scyntygrafia, badania endokrynologiczne, dermatologiczne, naświetlania UV (Pakiet 10)

 

 

Oferty wskazanych wyżej oferentów spełniają wymogi formalne określone przez Udzielającego zamówienia w „Warunkach konkursu ofert”.

 

Określone w ofertach kwoty należności za udzielanie świadczeń zdrowotnych, mieszczą się
w kwotach jakie Udzielający zamówienia zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

 Unieważniono postępowanie w zakresie Pakietów 4-9 z uwagi na brak ofert.

 Oferentom przysługują środki odwoławcze na zasadach określonych w art. 153 i 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2008 r. nr 164, poz. 1027 z późn. zm.).

 

 

 

 

Dodaj komentarz